Antena paraboliczna 2m ( siatka )
Witam Wszystkich zainteresowanych.
Przepraszam , że tak póżno zabieram głos ,ale zapewniam ,że śledzę z uwagą wszystkie Wasze wpisy.
Moja oferta jest jak najbardziej aktualna. Obecnie jednak nie jestem w stanie podać konkretnej ceny oferowanej przeze mnie anteny , ponieważ czekam na odpowiedzi od producentów niezbędnych komponentów , Chciałbym , aby anteny były wykonane z materiałów dobrej jakości , ale w rozsądnych cenach . Myślę, że ta kwestia rozwiąże się w ciągu następnego tygodnia .Co do rozważań na temat siatki czy blachy,jestem w stanie wykonać anteny z obu materiałów , jednakże antena z blachy będzie z oczywistych względów droższa. żalety i wady siatki i blachy pozostawiam do rozważenia Kolegom.Jestem w stanie wykonać próbną partię 5 sztuk czasz powiedzmy do 15 pażdziernika br.Anteny te nie będą niestety rozkładane , ponieważ nadal poszukuję sposobu aby póżniejszy montaż elementów był szybki, prosty, trwały i trzymał lustro w płaszczyżnie.Zapewniam ,że znajdę sposób na tą opcję.
Ostatni problem to oświetlacz . Nie podejmę się na razie wykonania kompletnych anten z oświetlaczami, ponieważ nie wezmę odpowiedzialności za ich zestrojenie . Dodatkowo musiałby wyrazić zgodę Roman DJ6EP na tą kwestię on jest propagatorem tego oświetlacza. Zatem proszę o jeszcze kilka dni cierpliwości , a udzielę Kolegom , rzetelnych odpowiedzi co do ceny itd .
ps : Michał SP3WYP wspomniał że być może do końca roku wyposażony będzie w analizator - wtedy z zestrojeniem mniejszy problem .
Pozdrawiam Stanisław SP3DRT


  PRZEJDŹ NA FORUM