"Księżycowi radioamatorzy"
artykuł w Gazecie Kłodzkiej
    sp9coo pisze:

    Staszku ja pisałem o swoich odczuciach i mając na uwadze jak mnie potraktował Staszek MLK na FO bez zasadnej z mojej strony winy mam prawo wiedzieć z kim w/g mogę pić piwo a z kim nie i to właśnie wytłumaczono mnie .Przyjeżdzając to do Barda nie miałem do nikogo żadnych animozji traktowałem wszystkich równo i po koleżeńsku i niestety stało się tak jak jest.Teraz zastanawiam się czy aby otrzymując licencje tu na 6 okręg nie będę widziany jako ten niechciany (czarna owca),narazie brak czasu trochę mi nie pozwala uczestniczyć w tej zabawie na serjo ale to się powinno zmienić po maju i przeniesieniu się tu na stałe i całkowicie.zawstydzony


Grzegorz proponuję Ci, abyś skontaktował się z Andrzejem SP6JLW (z Barda masz niedaleko) i na pewno znów odzyskasz zadowolenie bycia krótkofalowcem.

Podsumowując raz jeszcze należą się gratulacje Andrzejowi SP6JLW wraz z jego grupą oraz innym kolega wspierającym ich w tym działaniu. W Gazecie Kłodzkiej ukazał się piękny artykuł promujący pozytywne działanie Kłodzkich krótkofalowców. Ukazanie się artykułu zbiegło się ze Światowym Dniem Krótkofalowców, co też jest jakimś sukcesem.

Temat zamykam.


  PRZEJDŹ NA FORUM