FM na 144.100MHz Kto to wymyślił ?
  sp2cnw pisze:

  Witam Kolego Adrianie !

  Proszę nie obrażać Kolegów, którzy posiadają zezwolenie prawie 50 lat i przeszli "wszystkie" etapu rozwoju krótkofalarstwa w Polsce.
  Widać z tego, że Kolega nie wyszedł spod ręki takich krótkofalowców jak: SP1BC SP2AN, czy SP2DX nie mówiąć o SP5HS czy innych znanych czołowych krótkofalowców, został nauczony przez Kolegów nie do końca obeznanych z zasadami pracy na różnych pasmach, gdzie najpierw się SŁUCHA, a później woła !!!
  Dodatkowo nie zrozumiał Kolega na czym polega działalność EMCOMM i czemu do końca ma służyć oraz nie spojrzał w najbliższą historię gdzie rodziła się geneza powstania takiej organizacji, widać jest to Koledze obce.
  Myśmy to przeżyli i chcielibyśmy , aby takie podejście do tematu było naprawdę ze strony WŁADZ PZK profesjonalne !!!
  Stąd nasze oburzenie i protesty !
  Kończę, bo myślę, ze wyczerpał się ten temat i Kolega SP9XWM chyba zrozumie gdzie popełnił błąd, a drugiego takiej błędu nie popełni !!!


Może to i dobrze że nie jestem taki stary i nie pobierałem nauk od ww. bo jeszcze bym tak mówił o kolegach krótkofalowcach jak poniżej:

  sq2lx pisze:

  bałwan/egoista


Sorry, wyniosłem trochę inne standardy dyskusji.
Akurat staż i wiek nie idzie w parze z poziomem kultury, a raczej jego brakiem jaki reprezentują niektórzy na tym forum.
Płaczecie jak ciotki-klotki jak to pogwałcony został Wasz święty bandplan, który na marginesie jest sprawą umowną i nie jest z tego co wiem regulowane w żaden sposób prawnie. A czy ktoś z malkontentów słyszał choć jedną korespondencję na ww. częstotliwości, czy tam sobie tylko teoretycznie klepiecie z nadmiaru czasu.
Co do EmComm, to myślę, że jako aktywny członek tej grupy jednak coś wiem i więcej robię w tej materii, więc argument nietrafiony.
Generalnie śmieszy mnie jak ktoś strzela wywód na temat czegoś/kogoś o czym nie ma bladego pojęcia. Jak widać wiek nie jest wyznacznikiem wiedzy, bo można jak widać na ww. załączonym obrazku starym i jednak nie mądrym jednocześnie.
Faktycznie.... temat się wyczerpał i nie mam nic więcej do dodania.


  PRZEJDŹ NA FORUM