VHF IARU 2019
Drodzy Koledzy,

Zespół SN7L zaprasza do udziału w zawodach VHF IARU R1, które odbędą się 7 i 8 września od godziny 16 czasu lokalnego do 16.
Startujemy po raz kolejny z JO70UR Śnieżki 1603m n.p.m. z dużą mocą, przedwzmacniaczami i 4 systemami antenowymi całe 24h. Więcej informacji na http://fb.com/SN7L.VHF Będziemy pracować w pobliżu częstotliwości 144.170MHz. W tym roku zmodyfikowany tor odbiornika, większe anteny. W kierunku SP będziemy mogli kręcić dwoma systemami antenowymi.

W zawodach wymieniamy raport + kolejny numer łączności + 6 znakowy lokator.

Regulamin dostępny tu http://vhfcontests.pk-ukf.pl/docs/Regulamin_zawod%C3%B3w_R1-IARU-2018-4.pdf
Logi w formacie EDI wysyłać należy na https://iaru.oevsv.at/v_upld/prg_list.php
Logować można w programie np. Tucnak, DQR LOG albo online tutaj: http://ok2kjt.net/edi/

Przez pierwsze 2-3 godziny zawodów może być ciężko się do nas dowołać... pile up niesamowity, ponad 120-130 QSO w pierwszą godzinę powinno mówić samo za siebie.

W zeszłym roku z Polski startowało ponad 180 stacji, sprawmy by w tym roku było nas jeszcze więcej. Liczymy na Was! Za każdą łączność wyślemy karty QSL.
Masz pytania pisz - odpowiemy. W czasie zawodów będziemy na ON4KST jak i zerkać na fb. Ale pamiętajcie wszystkie dane muszą być przekazane drogą radiową zgodnie z regulaminem zawodów!
Jeżeli macie w swoim otoczeniu innych Kolegów z TRXami SSB 144MHz przekażcie dalej i zachęcajcie proszę do startu. Świat nie kończy się na FMie, czy FT8 wesoły Przy sprzyjającej pogodzie ze Śnieżki powinniśmy być w stanie zrobić łączność nawet ze stacjami w pionie i 50W na te 200-300km.

73 !
Do usłyszenia w zawodach
S N 7 L


  PRZEJDŹ NA FORUM