Lokalizacja:
Gdynia, JO94gm
Posty: 297 #1158693
|
Cześć Leszku
W minionym roku skorzystałem, przy zakupie metali kolorowych z oferty
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI. DARMOWA REJESTRACJA
Można tam kupić zarówno blachę (mosiężna od 0,3mm) jak i inne kształtki np. płaskowniki miedziane, przy czym nie trzeba kupowac np. 4m co może ważyć kilkadziesiąt kilogramów. Przytną na wymiar i płaci się za wagę. Nie sądzę, żeby był jakiś problem z zamówieniem z OZ.
powodzenia 73!
OZ1GPZ pisze: [quote=SP2IPT]Czy to naprawde jest tak szokujaca kwota, ze nie mozna kupic normalnej blachy mosieznej
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI. DARMOWA REJESTRACJA
? Dwie powinny starczyc na obudowe, moze trzy - nie liczylem.
Witam.
Dziekuje za linka.
Co do tych sum co widze w linku to to nie ma zadnego znaczenia. Tu w OZ sa inne relacje.Mam na mysli zakup czesci itd.
Musial bym musial kupic ogromny arkusz blachy i to jeszcze nie chca sprzedawac jak nie masz Vat nr. a za kazde ciecie ekstra kasa.Dla przykladu 1 ciecie plyty na stol kuchenny 15. to cena jednej blachy.
Tak jak juz pisalem komponenty to Farnell albo RS w normalnym sklepie elektronicznym nawet nie maja SMD opornikow a jak i moga zamowic u farnella. Dostaniesz po 2 dniach i cena dwa albo 3 razy wieksza. Ja pracowalem kupe lat z elektronika tak ze wszystko znam. Polska to jest raj jezeli chodzi o czesci. My sprowadzamy czesci od sasiadow DL PA. hehe
Moze dostane cos od DJ6EP
Serdeczne pozdrowienia Leszek oz1gpz
[/quote] |