amatorskie forum mikrofalowe

SP6LTC
08.11.2016 19:07:15

Lokalizacja: Warszawa KO02ME
Posty: 129 #2355631
    sp8dxz pisze:


    Słyszałem Cię w zawodach wielokrotnie z różnych kierunków (odbicia). Wielokrotnie wołałem, ale do łączności nie doszło. Nie słyszałeś mnie. Po Twojej 279 łączności zrezygnowałem z dalszego wołania.
    Pozdrawiam. Tadeusz SP8DXZ.


Dysponuję znaczną mocą, ale brakuje LNA. Idzie zima, więc w długie wieczory wydłubię dwie sztuki na ATF54143.
Ponadto na Twoim kierunku miałem las i maszty GSM o których już wspominałem. Bardziej na północ, czyli na kierunku - Lublin miałem już otwarcie, z dobrą słyszalnością zrobiłem UT5EL/A odległego o 779 km.
Nie słyszałem stacji ukraińskich pracujących zwykle z kwadratów KN19, KN18 w pobliżu granicy ze Słowacją, nie wiem czy stacje te nie były aktywne czy inne czynniki wpłynęły na brak QSO z nimi.
73 Mirek SP5U

http://sp6pcp.manifo.com/
Zobacz ten wpis w wątku
Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!
rss · kontakt · załóż własne forum · korzystasz z forum? wesprzyj projekt!